Усвідомлюючи значення інноваційної цінності та унікальності продукту, для істинних поціновувачів технологічної краси та автомобільного мистецтва бренд HAVAL в Україні підготував особливу лімітовану партію Н6 третього покоління в естетичній версії Ink Black*. Головний хайлайт конфігурації  - це монохромне виконання в чорному кольорі Ink Black (з англійської – чорне чорнило) всіх металевих деталей екстер’єру, включаючи колісні диски та решітку радіатора.

В ультрачорному образі Н6 виглядає надзвичайно майстерно і символізує благородність традиційного мистецтва Китаю – Китайської Каліграфії, яка поєднує естетичні цінності, культурну свідомість та історичні надбання, і де кожний символ «прекрасного письма» створюється завдяки доскональній техніці володіння пензлем та чорнилом Ink Black.

Відзначимо, що дизайн Н6 третього покоління був створений під керівництвом іменитого дизайнера – Філа Сімонса. Створений із відчуттям естетики технологій майбутнього, Н6 нового покоління вдосконалює досвід візуального сприйняття завдяки технологічному прогресу. Завдяки стильній монохромності версія Ink Black посилює емоційний вплив та надає особливий статус його власнику, даруючи відчуття більшої впевненості, стабільності та сили.

Пропозиція діє з 15 січня по 28 лютого в офіційній дилерській мережі HAVAL в Україні. При купівлі Н6 Ви отримаєте гарантію від виробника 5 років або 100 000 км пробігу, а також 6 років гарантії на кузов. Більше інформації про Н6 нового покоління Ви знайдете на сайті haval-ukraine.com